بررسی تبر سفری جیپ مدل F-3000؛ طراحی و ساخت خوب

احتمالا همه‌ی شما برند جیپ را با ماشین‌هایش می‌شناسید؛ اما در این ویدیوی تلنت قصد داریم یک محصول متفاوت از این برند را به شما معرفی کنیم. تبر سفری جیپ مدل F-3000 یک محصول خوش‌ساخت و باکیفیت است که در سفر و کمپینگ می‌تواند برایتان کارآمد باشد. این تبر اندازه‌ی کوچک و مناسبی دارد و به همین دلیل تسلط شما در هنگام کار کردن با آن‌ها بیشتر است.

تبر سفری جیپ مدل F-3000

این تبر سفری همراه خود یک کاور برزنتی و غلاف پلاستیکی دارد. تیغه‌ی این تبر فولادی و کاملا تیز طراحی شده است که به شما کمک می‌کند در طبیعت برای برش دادن چوب‌ها و شکاندن هیزم، انتخاب مناسبی باشد. دسته‌ی این تبر از جنس پلاستیکی است، اما طراحی آن یک تکه بوده، مقاومت بالایی دارد و به خوبی داخل دست قرار می‌گیرد. وزن تبر سفری جیپ مدل F-3000 فقط ۶۵۰ گرم است. طول این تبر ۲۹ سانتی‌متر و پهنای دسته‌ی آن ۲/۵ سانتی‌متر است. طول تیغه‌ی تبر هم حدودا ۱۳ سانتی‌متر است. اسم برند JEEP را هم می‌توانید ببینید که به صورت لیزری روی تیغه‌ی تبر حک شده است.

برای بررسی بهتر تبر سفری جیپ مدل F-3000 و آشنایی بیشتر با کارایی آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما