بررسی ادوتویلت زنانه خسوس دل پوزو مدل Halloween؛ خوش‌عطر و گیرا

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

استفاده از عطر و ادکلن یکی از کارهای ضروری برای همه‌ی افراد است. در واقع اسپری کردن یک عطر جذاب می‌تواند تکمیل کننده‌ی استایل شما شود و جذابیت بیشتری به شما بدهد. در این ویدیو یک عطر خوش‌بو از یک برند اسپانیایی بررسی کردیم که حتما طرفدار آن خواهید شد. در ادامه‌ی این ویدیو با ما همراه شوید تا ادوتویلت زنانه خسوس دل پوزو مدل Halloween را با شما بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

یکی از عطرهای معروف و خوشبوی برند اسپانیایی خسوس دل پوزو، ادوتویلت زنانه مدل Halloween است که در سال ۱۹۹۷ توسط عطرساز مشهور، آقای مکس گاواری طراحی و به بازار عرضه شده است.

Halloween رایحه‌ی خنک و شیرینی دارد و در ساختار رایحه‌اش از ترکیبات متنوعی مانند ادویه، وانیل، چوب، اقیانوس و گل‌ها و گیاهان معطر استفاده شده است. این عطر از نظر گروه بویایی هم جز گروه شرقی-گلی قرار می‌گیرد و رایحه‌ی بسیار جذاب و گیرایی دارد. وقتی این عطر را روی لباس یا بدنتان اسپری کنید، بوی دلنشین نت‌های آغازین آن به مشام می‌رسد. این نت‌ها شامل گل بنفشه، برگ درخت موز، نت‌های دریایی و برگ درخت نارنج است.

برای بررسی دقیق‌تر ادوتویلت زنانه خسوس دل پوزو مدل Halloween، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «ادوتویلت زنانه خسوس دل پوزو مدل Halloween» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه