بررسی لوسیون مرطوب کننده کودک ژوت؛ جذب بالا با روغن آووکادو

اغلب بعد از حمام ممکن است پوست بچه‌ها خشک شود. برای همین بیشتر والدین از لوسیون‌های بدن برای رفع خشکی پوست بچه‌ها بعد از استحمام استفاده می‌کنند. اگر فرزند شما به طور طبیعی هم پوست خشکی دارد لازم است که از چنین لوسیون‌هایی برای بهبود کیفیت پوستش استفاده کنید. در این ویدئو ما به سراغ لوسیون مرطوب کننده کودک ژوت رفتیم و ویژگی‌های آن را بررسی کردیم.

لوسیون مرطوب کننده کودک ژوت کد 001 حجم 70 میلی لیتر

لوسیون مرطوب کننده کودک ژوت محصولی است که برای رفع خشکی و اگزمای پوست کودکان طراحی شده اما از روی کامنت‌های خریداران می‌توان فهمید که بزرگسالان هم از آن به عنوان مرطوب‌کننده‌ی دست استفاده می‌کنند. جذب این لوسیون روی پوست کودکان بسیار بالا است و یک رایحه‌ی ضعیف میوه‌ای هم دارد. این لوسیون ۷۰ میلی‌لیتر حجم دارد و قیمت آن هم در دسته‌ی محصولات اقتصادی جای می‌گیرد. این لوسیون طراحی و بسته‌بندی جالبی دارد که به راحتی می‌تواند در کیف وسایل کودک جای بگیرد. برای ساخت این محصول از روغن زیتون، روغن آلوئه‌ورا و روغن آووکادو استفاده شده است.

برای آشنایی بیشتر با لوسیون مرطوب کننده کودک ژوت و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما