بررسی ساعت هوشمند K22 Elite؛ طراحی اسپرت و امکانات معمولی

اگر به دنبال خرید ساعت هوشمند با طراحی خشن و اسپرت هستید، ساعت هوشمند K22 Elite می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد ولی در این ویدیو به نکاتی می‌پردازیم که قبل از خرید بهتر است به آن‌ها توجه کنید.

ساعت هوشمند مدل K22 ELITE

برای بدنه‌ی این ساعت از پلاستیک فشرده استفاده شده که تحمل ضربه را برای آن افزایش می‌دهد. بند سیلیکونی استفاده شده برای ساعت هوشمند K22 Elite امکانات خیلی خوبی دارد. عمر باتری هم خوشبختانه عالی است و با هر بار شارژ می‌توانید یک هفته تا ۱۰ روز از آن استفاده کنید.

از این ساعت می‌توانید برای مکالمه هم استفاده کنید که هم میکروفون و هم اسپیکر کیفیت بالایی دارند. مطابق معمول با سنسورهای رایج مربوط به سلامتی روبرو هستیم که البته عملکرد خیلی دقیقی ندارند ولی با توجه به قیمت، رضایت‌بخش هستند. از طریق اپ ارائه شده هم به راحتی قادر به انتخاب از بین واچ‌فیس‌های متنوعی هستید.

از بین نقاط ضعف، باید به کیفیت پایین نمایشگر اشاره کنیم که در حد قیمت این ساعت نیست. با وجود اینکه از طراحی اسپرت بهره می‌برد، ولی فقط از ۷ حالت ورزشی بهره می‌برد. در ضمن از پیام‌های فارسی هم پشتیبانی نمی‌کند. این ساعت ضدآب نیست و در نتیجه نمی‌توانید برای شنا کردن از آن استفاده کنید. با توجه به تمام موارد مطرح شده، ساعت هوشمند K22 Elite ارزش خرید بالایی ندارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما