بررسی خرد کن کاخلر کد KH-157-B مدل اشتهن؛ خوش‌ساخت و کاربردی

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

دستگاه‌های خرد کن یکی از وسایل ضروری و ثابت هر آشپزخانه‌ای هستند. این وسیله سرعت و راحتی آماده‌سازی مواد غذایی را برای شما فراهم می‌کند و شما را از انجام کار خسته‌کننده و خطرناک خرد کردن با چاقو بی‌نیاز می‌کند. در این ویدیو خرد کن کاخلر کد KH-157-B مدل اشتهن را جعبه‌گشایی کردیم تا عملکرد آن را بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در جعبه‌ی خرد کن کاخلر کد KH-157-B مدل اشتهن علاوه بر بدنه‌ی اصلی دستگاه، محفظه‌ی دستگاه و تیغه‌های طبقه‌ای داخل آن، دیسک همزن، سیر پوست‌کن، دفترچه‌ی راهنما و کارت ضمانت هم قرار دارند. طراحی دستگاه شبیه به یک پارچ و حجم مواد زیادی را داخل خود جای می‌دهد. موتور دستگاه روی درپوش قرار دارد. تیغه‌ی همزن و سیر پوست‌کن از جنس سیلیکون و تیغه‌های خرد کن از جنس استیل ضد زنگ هستند.

گنجایش ظرف این خرد کن ۲ لیتر است که از پلاستیک نشکن ساخته شده است و قدرت آن ۴۰۰ وات است. لبه‌ی پارچ مجهز به یک سر ریز برای خالی کردن مایعات بدون نیاز به برداشتن درپوش است. طراحی تیغه‌های طبقاتی خرد کن به صورتی است که بسته به نیاز و نوع مواد، می‌توانید تعداد آن‌ها کم و زیاد کنید.

داخل درپوش برای جلوگیری از نشت مایعات، دو لایه پلاستیک نرم دورتادور کار شده است. به طور کلی این دستگاه با توجه به قیمتی که دارد، یک دستگاه بسیار مفید و کاربردی در آشپزخانه‌ی شما خواهد بود.

برای بررسی بهتر خرد کن کاخلر کد KH-157-B مدل اشتهن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه