جعبه‌گشایی و بررسی بازی فکری کهربا

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی فکری کهربا یکی از بهترین نسخه‌های بازسازی شده از بازی فکری Splendor معروف است و این هفته تصمیم گرفتیم آن را برای جعبه‌گشایی و بررسی انتخاب کنیم.

Splendor جزو معروف‌ترین بازی‌های فکری از نوع دروازه (Gateway) است. این نوع بازی‌ها مکانیزم‌های اصلی بازی‌های مدرن را به طور واضح و شفاف آموزش می‌دهند و قوانین ساده‌تری نسب به خیلی از بازی‌های فکری دیگر دارند. همین موضوع یادگیری این بازی‌ها را برای افرادی که به تازگی بازی‌های فکری را آغاز کرده‌اند ساده کرده و آن‌ها را به شدت جذب بازی می‌کند.

کهربا یک بازی فکری ۲ تا ۴ نفره است که هر دور بازی حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. هدف هر بازیکن در این بازی کسب امتیاز است که از طریق خرید کارت‌های مختلف یا به دست آوردن کاشی‌های اشراف‌زادگان اتفاق می‌افتد. روی هر کارت ۳ بخش مشخص شده است؛ تعداد الماس‌های مورد نیاز برای خرید کارت، امتیاز کارت و الماس ویزه که در قسمت بالا سمت راست هر کارت مشخص شده است.

هر بازیکن در نوبت خود امکان انجام ۳ حرکت متفاوت را دارد. این حرکات شامل: جمع‌آوری الماس‌های هم‌رنگ یا غیر هم‌رنگ، خرید یک کارت با پرداخت هزینه آن یا پیش‌خرید یک کارت که از خرید آن توسط بازیکنان دیگر جلوگیری می‌کند. زمانی که یک بازیکن به امتیاز ۱۵ رسید، بازی پایان می‌یابد.

این بازی قوانین بسیار ساده اما جذابی دارد و می‌توانید بارها و بارها آن را بازی کنید. برای بیشتر آشنا شدن با بازی فکری کهربا، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar امیر محمد قاسمزاده اجیرلو

    ببخشید به نظرتون استوژیت بهتره بخریم یا کهربا ؟

    1. Avatar امیر محمد قاسمزاده اجیرلو

      یا کدومش از نظر قیمت ارزش بیشتری داره ؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه