بازی فکری کلاغ پر؛ وقتی فیل و پاندا هم به پرواز درمی‌آیند!

کلاغ پر، جغد پر، پاندا پر؛ پاندا که پر ندارد! در این بازی پاندا، فیل و خیلی از جانوارن دیگر هم می‌توانند مثل پرنده‌ها پرواز کنند، اما به شرطی که ابزار پرواز را داشت باشند. با ما همراه باشید تا بازی فکری کلاغ پر را جعبه‌گشایی کنیم و نگاهی به این بازی هیجان‌انگیز بیاندازیم.

کلاغ پر یک بازی سرعتی و جذاب ساخت ایران است که امیر سلامتی آن را طراحی کرده است. این بازی ساده اما فوق‌العاده سرگرم کننده است. لوازم بازی شامل ۳ تاس با عکس‌های متفاوت در هر ضلع، گردونه‌های امتیاز شماری، کارت‌های بازی در ۲ نوع و ۴ ستاره‌ی پلاستیکی می‌شود. در هر دور از بازی یک کارت رو می‌شود و سپس تاس‌ها ریخته می‌شوند. روی کارت‌ها تصویر حیوانات مختلف دیده می‌شود. روی هر ضلع تاس‌های سیاه، وسایلی که به پرواز کمک می‌کنند مانند بادکنک و جت‌پک و ابزارهایی که مانع پریدن می‌شوند، مانند زنجیر و قفس تصویر شده است که تعیین می‌کنند این حیوان زبان بسته می‌پرد یا نه. در هر ضلع تاس قرمز هم تصویر ابزاری حک شده که وسایل تاس‌های سیاه را خنثی می‌کنند، مانند سوزن، کلید یا انبر.

وظیفه‌ی هر بازیکن این است که به سرعت تشخیص دهد حیوانی که کارت آن رو شده، توانایی پرواز با ابزاری که تاس‌ها رو کرده‌اند را دارد یا سقوط می‌کند. هر بازیکنی که زودتر این موضوع را تشخیص دهد، ستاره‌ی آبی یا نارنجی را برمی‌دارد و امتیاز به دست می‌آورد.

کلاغ پر یک بازی سرعتی و هیجانی با طراحی بسیار خوب است و تمام لوازم بازی و تصویرسازی آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برای آشنایی بیشتر با بازی فکری کلاغ پر شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

خرید محصول از دیجی‌کالا

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. علی بهبهانی

    بازی سفالگر آنباکس کن

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما