کالیمبا جکو مدل K17Ca؛ ساز متفاوت با کوک سی ماژور!

۴ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۷:۳۰ ۴ بهمن ۱۴۰۱

پیش از این هم کالیمباهای دیگری از برند جکو را بررسی کرده‌ایم و این‌بار نوبت به کالیمبای جکو مدل K17Ca رسیده است. کالیمبا سازی کوچک با ساختاری ساده و قیمتی مناسب است که در سال‌های اخیر به شدت میان مردم محبوبیت یافته. ساز ترکیبی از بدنه‌ی چوبی با تیغه‌های فلزی است که از ارتعاش تیغه‌ها صدا تولید می‌شود. برند جکو کنار برند سگا از تولیدکنندگان مشهور کالیمبا هستند. این مدل کالیمبای شرکت جکو فیمت مناسبی دارد. نوازنده‌ی مهمان این ویدیو خانم حنانه جهاندیده است.

کالیمبا جکو مدل K17Ca

کالیمبای جکو بدنه‌ای هالو بادی یا تو خالی دارد و با بقیه‌ی کالیمباها تفاوتی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم. جنس بدنه از چوب کافور است که بوی خاص خودش را دارد و بعد از مدتی بویش کمتر می‌شود. لوگوی جکو بالای آن حک شده و دو سوراخ وایبریشن هم پشت ساز است. کلا از لحاظ ظاهری و کیفیت صدا نمره‌ی خوبی می‌گیرد. ۱۷ تیغه‌ی استیل ضدزنگ بسیار تمیز دارد که اسم هر نت روی آن‌ها نوشته شده و خوش صدا هستند. تفاوت این کالیمبا در کوک یا همان گام پیش‌فرضش است. در بیشتر کالیمباها کوک ساز یا گام پیش‌فرض دو ماژور است اما این کالیمبا از نت سی شروع شده و گام آن سی ماژور است یعنی همه‌ی نت‌ها نیم‌پرده پایین آمده‌اند که باعث شده صدا مقدار کمی بم‌تر و گرمتر باشد. اما چون ممکن است این ویژگی چالش ایجاد کند اگر تازه‌کار هستید بهتر است کالیمباهایی با کوک دو ماژور بگیرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما