بررسی قرص کافئین کارن؛ کمک به افزایش انرژی و کاهش خستگی

برخی افراد قهوه را برای اثراتی که روی کاهش وزن دارد، مصرف می‌کنند، برخی دیگر برای اینکه در طول روز انرژی بیشتری داشته باشند، قهوه می‌نوشند. اما ممکن است در برخی مواقع به قهوه دسترسی نداشته باشید؛ در این شرایط برای از بین بردن خستگی و افزایش انرژی، می‌توانید از مکمل‌های کافئین استفاده کنید. در این ویدیو قصد داریم قرص کافئین ۲۰۰ میلی‌گرمی کارن بسته ۶۰ عددی را معرفی و بررسی کنیم.

قرص کافئین 200 میلی گرمی کارن بسته 60 عددی

مکمل کافئین برای افزایش سطح انرژی و از بین بردن خستگی مفید است. همچنین این مکمل با تحریک کردن سیستم عصبی مرکزی، باعث بهبود عملکرد ورزشی در ورزشکاران می‌شود. کافئین با جلوگیری از تجمع پتاسیم در بدن، می‌تواند احساس خستگی را در ورزشکاران به تعویق بیندازد. این محصول ۲ کار انجام می‌دهد؛ اول اینکه با افزایش متابولیسم، باعث چربی‌سوزی شده و با کاهش اشتها به لاغری هم کمک می‌کند. بنابراین می‌تواند نقش یک مکمل لاغری هم ایفا کند. این مکمل حاوی ۶۰ عدد قرص کافئین ۲۰۰ میلی‌گرمی است. طبق استاندارد سازمان غذا و دارو، حداکثر میزان مصرف کافئین برای یک فرد بزرگسال، روزانه ۴۰۰ میلی‌گرم است.

برای بررسی بهتر قرص کافئین ۲۰۰ میلی‌گرمی کارن بسته ۶۰ عددی و آشنایی بیشتر با فواید آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما