بررسی مخلوط‌کن کنوود مدل SB277؛ قدرت بالا و طراحی کاربردی

برند کنوود نیازی به تعریف و معرفی ندارد، اما در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم یک مدل مخلوط‌کن با طراحی جالب و کاربردی به شما معرفی کنیم که کارتان را راحت‌تر خواهد کرد. در ادامه با بررسی مخلوط‌کن کنوود مدل SB277 با ما همراه شوید.

مخلوط کن کنوود مدل SB277

در مدل SB277 از مخلوط‌کن کنوود برای ریختن نوشیدنی درون لیوان‌ها، شما نیازی ندارید که پارچ را از موتور جدا کنید. یک خروجی مثل شیر سماور برای این مخلوط‌کن تعبیه شده که کار شما را بسیار راحت خواهد کرد. روی این شیر کلمه‌ی اسموتی را می‌توانید با رنگ قرمز ببینید. محفظه‌ی این مخلوط‌کن ۱/۵ لیتر گنجایش دارد و یک همزن پلاستیکی هم برای داخل محفظه طراحی شده تا شما بتوانید بدون متوقف کردن عملیات، آن را از درب وارد محفظه کنید و محتویات را هم بزنید. اگر هم به همزن نیاز ندارید می‌توانید درپوش را روی درب قرار دهید. سرعت‌های دستگاه کم، زیاد و پالس هستند که برای هرکدام یک دکمه‌ی جداگانه طراحی شده است. تیغه‌های مخلوط‌کن ۴ پره و از جنس استیل ضدزنگ هستند که در جهت مخالف قرار گرفته‌اند.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با جزئیات مخلوط‌کن کنوود مدل SB277، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما