بررسی ترازوی آشپزخانه کنوود مدل WEP50؛ خطای یک گرم

اگر به طور حرفه‌ای آشپزی یا شیرینی‌پزی می‌کنید یا حتی در دوره‌ی خاصی از رژیم غذایی به سر می‌برید، وجود یک ترازوی آشپزخانه‌ی دقیق می‌تواند برایتان بسیار کارآمد باشد. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ترازوی آشپزخانه کنوود مدل WEP50 را به شما معرفی و ویژگی‌های آن را باهم بررسی کنیم؛ در ادامه همراه ما باشید.

ترازوی آشپزخانه کنوود مدل WEP50

این ترازوی آشپزخانه از برند کنوود با شیشه‌ی ۳ میلی‌متری که روی آن کار شده هم ظاهر شیک‌تری پیدا کرده و هم مقاومت بالاتری دارد. هشدار دهنده‌ی Overload و Low Battery از ویژگی‌های این ترازو هستند و همچنین یک نمایشگر LCD هم روی ترازو وجود دارد که عدد وزن شده را به شما نشان می‌دهد. ترازوی آشپزخانه مدل WEP50 تا ۸ کیلوگرم به شما قابلیت اندازه‌گیری می‌دهد. این ترازو در واحدهای گرم، کیلوگرم، انس، پوند و میلی‌لیتر اندازه‌گیری را انجام می‌دهد. این ترازو به کمک ۳ باتری نیم‌قلمی کار می‌کند که همراه دستگاه برای شما ارسال خواهد شد. دکمه‌های ترازو لمسی طراحی شده‌اند و دکمه‌ی On Zero ترازو را برایتان صفر می‌کند و به کمک آن می‌توانید وزن ظرف را از مواد اندازه‌گیری شده کم کنید.

برای بررسی بهتر ترازوی آشپزخانه کنوود مدل WEP50 و آشنایی با جزئیات ساخت آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما