۵ بردگیم جذاب مناسب برای کودکان با یادگیری سریع و آسان

۲۹ آبان ۱۴۰۱

هامون در بررسی این هفته‌ی بردگیم‌های خود، سراغ چند بازی تخته‌ای مناسب کودکان رفته است؛ بازی‌هایی که یادگیری سریع و راحتی دارند و می‌توان به سرعت آن‌ها را به کودکان آموزش داد و وارد بازی شد. این هفته چند بردگیم با سبک‌هایی حدودا یکسان و شامل بازی‌های فکری و کارتی و جورچین‌ها را بررسی خواهیم کرد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی‌های این هفته شامل «عکس‌های حیوانات»، «دودوتا»، «سوکسیدو»، «پاتک» و «کاپوچین» هستند. هر کدام هم روندی ساده و راحت دارند. در بازی عکس‌های حیوانات، کارت‌های دو تایی را با هم جور می‌کنید. در بازی دودوتا هم به همین شکل، با یک جورچین دوتایی طرف هستیم. بازی سوکسیدو کمی پیچیده‌تر است و در آن یک سوسک را کنترل می‌کنیم و به آشپزخانه می‌فرستیم. بازی پاتک یک بازی حافظه‌ای است و باید عکس‌ها را به خاطر بسپاریم و بازی کاپوچین هم یک بازی ساده که در آن باید به سرعت لیوان‌ها را سریع به شکل خواسته شده بچینیم.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با این چند برد گیم حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar آرمین

    عالی بود 💛💛💛💛

  2. Avatar آریم

    👌🏻💛💛💛💛

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه