بررسی ساعت هوشمند کیسلکت K11 Pro؛ خوش‌ساخت ولی بدون زبان فارسی

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

ساعت هوشمند کیسلکت K11 Pro در کنار نقاط قوت جذابی که دارد، نمی‌توانیم برخی ضعف‌های مهم آن را از قلم بیندازیم و در این ویدیو به تمام ویژگی‌های مثبت و منفی این ساعت می‌پردازیم.

ساعت هوشمند کیسلکت مدل K11 Pro

در جعبه به غیر از خود ساعت و شارژر، گلس محافظ نمایشگر هم قرار گرفته است. بند ارائه شده برای این ساعت دو رنگ است که برخی کاربران دوست دارند ولی برخی کاربران چنین چیزی را نمی‌پسندند. اما در هر صورت این بند جنس خیلی خوبی دارد و حس خوبی را انتقال می‌دهد. فریم ساعت آلومینیومی است و روی هم رفته با کیفیت ساخت خوبی روبرو هستیم.

برای ساعت هوشمند کیسلکت K11 Pro از نمایشگر امولد باکیفیتی استفاده شده که حساسیت خیلی خوبی به لمس انگشت نشان می‌دهد و گشت و گذار بین منوها تا حد زیادی روان انجام می‌شود. از طریق اپ ارائه شده، می‌توانید از بین واچ‌فیس‌های متعددی دست به انتخاب بزنید و در ضمن شخصی‌سازی واچ‌فیس هم به راحتی امکان‌پذیر است.

به لطف پشتیبانی از گواهی IP68، در برابر نفوذ آب مقاوم است و در صورت استفاده مداوم، باتری آن ۴ تا ۶ روز دوام می‌آورد. سنسورهای ارائه شده دقت بالایی دارند و بنابراین برای ورزش کردن می‌توانید با خیال راحت روی دقت این سنسورها حساب کنید.

حالا باید به سراغ نقاط ضعف این ساعت برویم. ساعت هوشمند کیسلکت K11 Pro از منوی فارسی پشتیبانی نمی‌کند و پیام‌های فارسی را هم به خوبی نمایش نمی‌دهد. قابلیت مکالمه و پخش موسیقی هم ندارد و در این محدوده‌ی قیمتی، ساعت‌های زیادی از چنین قابلیتی بهره می‌برند. حاشیه‌های نمایشگر هم نسبتا ضخیم هستند و اگر واچ‌فیس انتخاب شده روشن باشد، ضخامت حاشیه‌ها توجه زیادی را جلب می‌کند.

روی هم رفته اگر نقاط ضعف مطرح شده در مورد این ساعت اهمیت زیادی برای شما ندارند، پس بدون شک خرید ساعت هوشمند کیسلکت K11 Pro را توصیه می‌کنیم زیرا یک ساعت هوشمند خوش‌ساخت و باکیفیت محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه