بررسی کالسکه‌ی کیکابو Claude2021؛ گشت‌وگذاری لذت‌بخش برای کودک شما

۲۲ بهمن ۱۴۰۰

در بین وسایل بی‌شماری که باید برای ورود عضو جدید خانواده خریداری و آماده‌ شوند، کالسکه از مهم‌ترین‌ها است. این وسیله‌ی کاربردی به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی با فرزند کوچک‌تان بیرون از خانه بروید و گشت‌وگذار و خرید کنید. کالسکه‌های جدید با پیشرفتی که در طراحی‌شان حاصل شده است، نه تنها ظاهر بسیار زیبایی دارند بلکه عملکرد آن‌ها هم بهبود یافته است. با ما در این ویدیو همراه باشید تا کالسکه‌ی کیکابو مدل Claude2021 را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

وزن کالسکه‌ی کیکابو مدل Claude2021 ده کیلوگرم است. متریال به کار رفته در ساخت این کالسکه پارچه‌ی نخ، پلاستیک و آلومینیوم با روکش آنودایز هستند. قسمت‌های فلزی رنگ طلایی دارند و ظاهر لوکسی به کالسکه بخشیده‌اند. قسمت‌های پلاستیکی هم از نوع پلاستیک فشرده و به رنگ مشکی هستند.
آفتاب‌گیر این کالسکه تکه‌ای جدا دارد که با زیپ به آن متصل شده و هم زیبایی کالسکه را بیشتر می‌کند و هم پوشانندگی آن در برابر آفتاب را افزایش می‌دهد. برای روزهای بارانی و زمانی که کودک در سنین پایین‌تر است، قسمت دیگری در این کالسکه در نظر گرفته شده است که با زیپ روی نشیمن آن را می‌پوشاند تا کودک از گزند باد و باران در امان باشد.

چرخ‌های این کالسکه به راحتی روی آن نصب و چفت می‌شوند و چرخ‌های عقب بزرگ‌تر از چرخ‌های جلو هستند. روی دستگیره‌های محافظ کودک یک پوشش پارچه‌ای قرار دارد که هم نرم است و هم به راحتی جدا می‌شود و قابل شست‌وشو است. این کالسکه داری یک جیب در پشت برای قرار دادن وسایل ضروری و یک سبد زیرین بزرگ و جادار است.

برای آشنایی بیشتر با کالسکه‌ی کیکابو مدل Claude2021 شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه