بررسی بردگیم کینگ‌دومینو؛ خانه‌سازی دومینویی

۲۹ آبان ۱۴۰۱

اگر با بازی معروف و قدیمی دومینو آشنایی داشته باشید، احتمالا می‌دانید که تعدادی مهره با دو تصویر متفاوت در اختیار دارید که باید آن‌ها را با توجه به عددشان، در کنار یکدیگر بچیینید. بردگیم «کینگ‌دومینو» هم روندی مشابه دارد، اما با این تفاوت که به جای اعداد دومینو، روی هر مهره تصاویر مناطق مختلفی قرار گرفته است و باید با توجه به آن تصاویر، مهره‌ها را بچینید. آرین در بررسی بازی‌های تخته‌ای خود، امروز به کینگ‌دومینو (Kingdomino) نگاهی می‌اندازد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هدف بازی در کینگ‌دومینو این است که برای خود خانه‌ها و زمین‌های مختلفی بخرید و مهره‌های خود را در آن‌ها قرار دهید، ساختار دومینویی مهره‌ها هم قرار دادن خانه‌ها در کنار یکدیگر را به قوانین دومینویی وابسته می‌کند. بازی جالب و در عین حال بسیار ساده است و می‌توانید به راحتی با خانواده و دوستان، بدون نیاز به آموزش و یادگیری طولانی و پیچیده، آن را تجربه کنید.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم «کینگ‌دومینو» (Kingdomino) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Zohreh

    این ویدیوهای معرفی بردگیم واقعا مفید و واضح هستن. ممنون از این محتوای خوب

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه