بررسی ترازوی آشپزخانه مدل CK 10A؛ طراحی خاص و لمسی

اگر برای اندازه‌گیری مواد غذایی در آشپزخانه‌تان به دنبال یک ترازوی مناسب و البته لمسی هستید، ترازوی آشپزخانه مدل CK 10A می‌تواند پیشنهاد مناسبی برای شما باشد. این ترازو تا ۵ هزار گرم را برایتان در ۴ واحد مختلف اندازه‌گیری می‌کند و می‌تواند در آشپزی یا شیرینی‌پزی‌های خانگی برایتان کاربردی باشد. با بررسی این محصول در ادامه همراه ما باشید.

ترازوی آشپزخانه مدل CK 10A

سطح رویه‌ی این ترازو کاملا از جنس شیشه بوده و از ترکیب زیبای دو رنگ آبی و بنفش ساخته شده است. ظرفیت اندازه‌گیری این ترازو تا ۵ هزار گرم است. البته با فشار دادن دکمه‌ی UNIT می‌توانید اندازه‌گیری خود را به واحدهای دیگر مثل میلی‌لیتر، انس مایع و پوند تبدیل کنید. همچنین این ترازو قابلیت صفر کردن هم دارد که در صورت نیاز می‌توانید از آن استفاده کنید. این دستگاه با ۳ باتری نیم قلم کار می‌کند. با اسکن کردن QR CODE پشت ترازو می‌توانید برنامه‌ی این دستگاه را باز کنید و بعد از وصل شدن به آن، از خدماتش استفاده کنید. این ترازو با توجه به کیفیت ساختی که دارد ارزش خرید دارد.

برای بررسی بهتر ترازوی آشپزخانه مدل CK 10A و آشنایی بیشتر با مشخصات آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما