بررسی بازی کلاستر؛ قدرت جذب

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی «کلاستر»، در قوانین بسیار ساده و در عین حال حسابی جذاب است. با یک بازی مهارتی طرف هستیم، یعنی نیازی به حل معماهای پیچیده یا چیدن دست و کارت نداریم و باید حواسمان به جایگیری مهره‌ها و مهارت دست‌مان باشد. در کلاستر، مهره‌های مغناطیسی را کنار هم قرار می‌دهیم و مطمئن می‌شویم که به هم نچسبند. هامون در ویدیوی این هفته‌ی خود، به خوبی بازی کلاستر را نشان می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی به این شکل انجام می‌شود که در ابتدای کار، نخ بازی را به هر شکلی که می‌خواهیم قرار می‌دهیم. سپس مهره‌های مغناطیسی را بین تعداد بازی‌کننده‌ها به شکل مساوی تقسیم می‌کنیم. بازی‌کننده‌ها حالا باید مهره‌های خود را داخل نخ قرار دهند و نفر اولی که دستش خالی شود، برنده‌ی بازی است. با این حال، اگر مهره‌ها به هنگام قرار داده شدن، به یکدیگر بچسبند، بازی‌کننده باید هر تعداد مهره که به هم چسبیدند را بردارد و دستش دوباره پر می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای هامون را برای بررسی بازی کلاستر ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه