بررسی بردگیم کوکوبال؛ توپ‌اندازی هدفمند

بسیاری از بازی‌های تخته‌ای، نیازی به طراحی استراتژی‌های پیچیده ندارند و اساسا با مهارت‌های دستی بازی‌کننده‌ها سر و کله می‌زنند. بازی «کوکوبال» هم در این دسته می‌گنجد. بازی‌کننده‌ها طی این بازی باید تلاش کنند تا توپ‌های مختلفی را در داخل صفحه‌ی آن بیاندازند، اما محل افتادن توپ‌ها بسیار مهم است. نگین بررسی امروز خود از بازی‌های فکری را به کوکوبال اختصاص داده است.

بازی فکری مدل کوکوبال کد 142348

کوکوبال به این شکل انجام می‌شود که بازی‌کننده‌ها در ابتدا صفحه‌ی اصلی آن را که خالی است و توپ‌های مختلفی در آن جای می‌گیرد، روی میز قرار می‌دهند. سپس یک کارت کشیده می‌شود که شکلی رویش مشخص شده است. بازی‌کننده‌ها باید نوبت به نوبت و در گروه تلاش کنند تا آن شکل را با پرتاب توپ‌ها به داخل صفحه‌ی بازی بسازند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای آشنایی با بازی رومیزی کوکوبال ببینید تا با نحوه‌ی بازی و طراحی و ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. رضا

    خب ایکاش یک مقدار بازی میکردید . ببینیم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما