بررسی هدفون کوکلاسیک Air MAX؛ کاملا معمولی

آیا هدفون کوکلاسیک Air MAX ارزش خرید بالایی دارد؟ در این ویدیوی کوتاه از زوایای مختلف به این هدفون جذاب می‌پردازیم تا ببینیم آیا می‌تواند در برابر رقبای خود عرض اندام کند یا نه.

هدفون بلوتوثی کوکوکلاسیک مدل Air MAX

گوشی‌های این هدفون می‌توانند ۹۰ درجه بچرخند و از پلاستیک براق تشکیل شده‌اند. پد استفاده شده برای گوشی‌ها بسیار نرم است و به‌خوبی روش گوش قرار می‌گیرند. همچنین این پد‌ها اصلا گوش را اذیت نمی‌کنند و ساعت‌ها با خیال راحت می‌توانید از آن بهره ببرید. درایورهای ۵۰ میلی‌متری تا ولوم ۸۵ درصد صدا از نظر شفافیت و تفکیک فرکانس‌ها، عملکرد خوبی دارند. در کنار کیفیت خوب صدا، باید به بیس بسیار خوب هم اشاره کنیم.

در این هدفون خبری از سیستم حذف نویز نیست ولی به دلیل فرم ظاهری هدفون کوکلاسیک Air MAX، بعد از عبور ولوم از ۵۰ درصد، صداهای محیط تا حد خوبی حذف می‌شوند. هدبند این هدفون چندان انعطاف‌پذیر نیست و باید مراقب استفاده از آن باشید. خود هدفون قابلیت تنظیم ارتفاع دارد که با توجه به اندازه‌ی سر خود می‌توانید اندازه‌ی آن کاهش یا افزایش دهید. در گوشی سمت چپ چند دکمه برای کنترل پخش موسیقی تعبیه شده و در ضمن باید به درگاه کارت حافظه و جک AUX هم اشاره کنیم.

کیفیت میکروفون چندان خوب نیست و در این محدوده‌ی قیمتی در این زمینه می‌توانید گزینه‌های بهتری پیدا کنید. کل فرایند شارژ هدفون حدود ۲.۵ ساعت طول می‌کشد و با هر بار شارژ، می‌تواند ۷ تا ۸ ساعت انجام وظیفه کند. در نهایت باید بگوییم که این هدفون کاملا معمولی است و در کل ویژگی خاصی ندارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما