بررسی کرم ترمیم کننده مو لافارر مدل ۰۱؛ ترمیم کننده‌ی ساقه‌ی مو و بدون نیاز به آبکشی

حتما شما هم با مشکل موخوره دست و پنجه نرم کرده‌اید. پدیده‌ای که موجب آسیب دیدن موها شده و احتمالا چاره‌ای جز کوتاهی مو برای شما باقی نمی‌گذارد. اگر چنین مشکلی دارید یکی از بهترین راه حل‌ها برای آن استفاده از یک کرم ترمیم کننده است. درست مثل محصولی که در این ویدئو معرفی می‌کنیم.

کرم ترمیم کننده بدون آبکشی مو لافارر مدل 01 مناسب برای موهای آسیب دیده حجم 250 میلی لیتر

کرم ترمیم کننده بدون آبکشی مو لافارر مدل ۰۱ که برای موهای آسیب‌دیده مناسب است و حجمی معادل ۲۵۰ میلی‌لیتر دارد. این کرم از وز و موخره‌ی شدید موها پیشگیری می‌کند و از سوی دیگر نرمی، لطافت‌ و حالت‌پذیری موهای شما را تقویت می‌کند. اما تاثیر مهم این محصول در ترمیم ساقه‌ی موهای آسیب دیده است. در واقع با همین ترمیم موهای آسیب دیده کمک می‌کند که موها دیگر وز نشده و به هم گره نخورند. از سوی دیگر استفاده از این محصول موجب درخشندگی موهای شما می‌شود. در ترکیبات این کرم ترمیم کننده از روغن بادام، کراتین، روغن جوانه‌ی گندم، آووکادو، روغن زیتون و آلوئه‌ورا استفاده شده است.

برای آشنایی بیشتر با کرم ترمیم کننده بدون آبکشی مو لافارر مدل ۰۱ و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما