بررسی دستکش زنانه‌ی چرم لانکا مدل LGW-01؛ گرمابخش دستان شما

۲۹ آبان ۱۴۰۰

دستکش در استایل‌های پاییزی و زمستانی یک پوشش ضروری است. یک جفت دستکش چرمی و زیبای زنانه، نه تنها دست‌ها را گرم نگه می‌دارند، بلکه در شیک‌پوشی و جذابیت استایل هم تاثیر چشم‌گیری می‌گذارند. در این ویدیو قصد داریم دستکش زنانه‌ی چرم لانکا مدل LGW-01 را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برند لانکا یک برند ایرانی و خانوادگی است که توسط سه خواهر و برادر راه‌اندازی شده است و به تولید محصولات چرمی مشغول است. مواد اولیه‌ی محصولات این برند از چرم گیاهی است که سازگار با محیط زیست است. برای لانکا کاربردی بودن محصول اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد و به همین دلیل محصولات این برند معمولا طراحی ساده اما شیک و زیبایی دارند.

دستکش زنانه‌ی چرم لانکا مدل LGW-01 قهوه‌ای رنگ است و جنس آن از چرم بزی نازک شده است. این مدل چرم انعطاف بالایی دارد و برای تولید خیلی از پوشش‌ها از آن استفاده می‌شود. داخل دستکش یک لایه‌ی خز وجود دارد که باعث ایجاد گرمای بیشتر برای دست‌ها می‌شوند. روی دستکش هم یک پاپیون کوچک، از جنس خود دستکش قرار دارد که به زیبایی آن افزوده‌اند.

این دستکش زنانه ساق بلند است و تا بالای مچ دست را پوشش می‌دهد. این دستکش در سه سایز ۷، ۸ و ۹ تولید می‌شود؛ شماره‌ی ۷ برای کف دست ۷ تا ۷/۵ سانتی‌متر، شماره‌ی هشت برای ۸ برای کف دست ۸ تا ۸/۵ سانتی‌متر و شماره‌ی ۹ برای کف دست ۹ تا ۹/۵ سانتی‌متر مناسب هستند.

برای بررسی بهتر دستکش زنانه‌ی چرم لانکا مدل LGW-01 شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه