بررسی ساختنی لاری مدل ایستگاه آتش‌نشانی؛ باکیفیت و پر از جزییات جالب

در این سری ویدیوهای تلنت به جعبه‌گشایی و بررسی انواع بازی‌های کودکان می‌پردازیم. در این ویدیو یک بازی ساختنی جالب و هیجان‌انگیز را انتخاب کردیم. با ما همراه باشید تا ساختنی لاری مدل ایستگاه آتش‌نشانی را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ساختنی لاری مدل ایستگاه آتش‌نشانی یکی از محبوب‌ترین لگوهای سری Cities است که برای کودکان بالای ۶ سال مناسب است. این بازی ساختنی ۵۳۳ قطعه دارد که رنگارنگ و باکیفیت هستند. قطعات بازی خیلی خوب و محکم به هم متصل می‌شوند و برای باز کردن آن‌ها هم می‌توان از آچار مخصوصی که داخل جعبه‌ی محصول قرار دارد، استفاده کرد.

یک دفترچه‌ی راهنمای بزرگ و رنگی همراه این محصول است که تمام مراحل ساخت را مرحله به مرحله نشان داده است. طبق این دفترچه‌‌ی راهنما می‌توان خیلی راحت و آسان مراحل ساخت این لگو را تکمیل کرد. چند برچسب هم داخل دفترچه‌ی راهنما گذاشته شده است که آن‌ها را باید در حین ساخت لگو به بعضی از قطعات چسباند تا ظاهر زیباتری پیدا کنند.

۴ عدد مینی‌فیگور بامزه با لباس آتش‌نشانی هم در این لگو وجود دارند که باید تکه‌های آن‌ها را سرهم کرد. در طراحی این لگو به جزییات توجه زیادی شده است مثلا روی ماشین آتش‌نشانی یک چراغ قرار می‌گیرد که داخل آن باتری دارد و وقتی دکمه‌ی آن فشرده می‌شود، چراغ‌های چشمک‌زن روشن می‌شوند.

برای بررسی بهتر ساختنی لاری مدل ایستگاه آتش‌نشانی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما