بررسی بازی آموزشی مارپیچ لیزری؛ معماهای جذاب و بازی با آینه‌ها

این هفته بازی آموزشی مارپیچ لیزری را برای جعبه‌گشایی و بررسی انتخاب کردیم که یک مجموعه بازی فکری یک‌نفره فوق‌العاده جذاب است و هوش بچه‌ها را حسابی به چالش می‌کشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این بازی برای رده‌ی سنی بالای ۸ سال طراحی شده و به صورت تک‌نفره بازی می‌شود. از این رو برای خانواده‌های تک‌فرزند گزینه‌ی بسیار مناسبی محسوب می‌شود. از ویژگی‌های بارز این بازی می‌توان به طراحی آن در ۴ سطح مختلف اشاره کرد که آن را برای سنین مختلف با مهارت‌های مختلف ایده‌آل می‌کند. ۴۰ کارت چالش برای بازی در نظر گرفته شده است که به ۴ دسته‌ی آسان، متوسط، پیشرفته و حرفه‌ای تقسیم شده‌اند. دیگر اجزای بازی شامل یک برد، ۵ مهره‌ی بنفش رنگ، یک مهره‌ی آبی رنگ، ۲ مهره‌ی سبز رنگ، یک مهره‌ زرد رنگ، یک مهره‌ی سیاه و یک لیزر می‌شود. داخل مهره‌ها با توجه به رنگ آن‌ها آینه یا طلق‌های نیمه‌شفاف قرار داده شده که نور لیزر را منعکس کرده یا اینکه از خود عبور می‌دهند.

هدف در این بازی توسط کارت‌های چالش مشخص می‌شود و طبق آن باید نور لیزر را طی مسیری به یک نقطه‌ی مشخص برسانیم. بچه‌ها در این بازی با قوانین فیزیک و مبحث نورها آشنا می‌شوند و با آزمون و خطا معماهای مختلف را حل می‌کنند.

برای آشنایی بیشتر با بازی آموزش مارپیچ لیزری، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما