بررسی لامپ هوشمند و اسپیکر بلوتوثی LED Music؛ جذاب و اقتصادی

۸ آبان ۱۴۰۱

در چند سال گذشته لامپ‌های هوشمند محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و به همین خاطر می‌توانید مدل‌های متنوعی از این لامپ‌ها را می‌توانید در بازار پیدا کنید. بسیاری از این لامپ‌ها از اسپیکر بلوتوثی هم بهره می‌برند. در این ویدیو لامپ هوشمند و اسپیکر بلوتوثی LED Music Blub را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا در کنار قیمت پایینی که دارد، حرف زیادی برای گفتن دارد یا نه.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در جعبه‌ به غیر خود لامپ، یک ریموت کنترل هم دیده می‌شود. البته برد این ریموت هم بسیار پایین است و فقط تا فاصله‌ی ۱.۵ متری نسبت به لامپ می‌توانید از آن استفاده کنید. باتری درون ریموت هم از نوع سکه‌ای است که خوشبختانه این باتری درون ریموت قرار دارد و لازم نیست به طور جداگانه آن را بخرید.

در مورد کیفیت اسپیکر استفاده شده برای این لامپ باید بگوییم که قیمت پایین این محصول و ۴ وات بودن توان خروجی، نباید انتظار زیادی از آن داشته باشید. حتی آلومینیوم دور اسپیکر هم کیفیت بالایی ندارد. بعد از وصل کردن لامپ به یک هولدر، با استفاده از ریموت می‌توانید از بین ۱۲ رنگ دست به انتخاب بزنید. توان نور سفید در این لامپ ۷ وات است و توان نور‌های رنگی به ۴ وات می‌رسد. بنابراین قرار نیست مثلا یک فضای ۴ متری را به خوبی روشن کند.

کیفیت اسپیکر هم در حدی نیست که خریداران را به وجد بیاورد ولی در کل کار خود را به خوبی انجام می‌دهد. از این نوع لامپ‌ها می‌تواند برای کارهای مختلفی استفاده کرد و مثلا می‌توانیم به اتصال به گوشی از طریق بلوتوث و پخش آلارم گوشی برای بیدار شدن در صبح اشاره کنیم. در حال حاضر با پرداخت حدود ۱۱۸ هزار تومان می‌توانید لامپ هوشمند و اسپیکر بلوتوثی LED Music Blub را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه