بررسی اسباب‌بازی لگو مدل City؛ خوش‌ساخت و سرگرم‌کننده

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

اسباب‌بازی لگو یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین اسباب‌بازی‌ها هم در بین کودکان و هم بزرگسالان است. اگر به دنبال خرید یا هدیه دادن یک اسباب‌بازی جذاب هستید، بدون شک لگوها را به لیست خرید خود اضافه کنید. در این ویدیو قصد داریم اسباب‌بازی لگو مدل City را بررسی کنیم که می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی لگو سری City، محصولی از شرکت تولید کننده‌ی اسباب‌بازی با نام تجاری LEGO در کشور دانمارک است. این محصول ۲۱۲ قطعه‌ی مختلف و رنگارنگ دارد که خیلی شفاف و باکیفیت هستند و روی همه‌ی آن‌ها نیز اسم LEGO حک شده است.

همراه این لگو، ۳ عدد دفترچه‌ی راهنما برای ساخت وجود دارد. داخل دفترچه‌ها مراحل ساخت به صورت قدم به قدم، نشان داده شده و شما می‌توانید به راحتی قطعات را پیدا کنید و مدل‌ها را بسازید. این لگو طراحی بسیار جالبی دارد و با این مجموعه می‌توان یک ماشین، هلیکوپتر پلیس، موتور و ماشین دزدان الماس را ساخت. ۴ عدد مینی‌فیگور بامزه و قشنگ هم می‌توانید با قطعات این لگو بسازید که دوتا از آن‌ها با لباس پلیس و دوتا با لباس دزد الماس هستند.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر اسباب‌بازی لگو مدل City، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «اسباب‌بازی لگو مدل City» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه