بررسی هندزفری لیتو LE-5؛ از بهترین هدفون‌های سیمی

اگر به دنبال خرید هدفون سیمی باکیفیت ولی ارزان‌قیمت هستید، هندزفری لیتو LE-5 بدون شک باید در گزینه‌های شما قرار داشته باشد که در دیجی‌کالا هم به‌شدت پرفروش است و ۷۶ درصد از خریداران، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند.

هندزفری لیتو مدل LE-5

هندزفری لیتو LE-5 از نظر طراحی وقعیت خوبی دارد ولی در کل واقعیت این است که هدفون‌های سیمی جین جابجایی ضعیف‌تر از هدفون‌های بلوتوثی هستند و ممکن است به اصطلاح دست‌و‌پا‌گیر باشند. البته با توجه به قیمت مدل‌های سیمی، چنین چیزی را نمی‌توانیم محدودیت جدی در نظر بگیریم. گوشی‌های این هدفون، خیلی محکم در گوش قرار می‌گیرند و در نتیجه لازم نیست چندان نگران افتادن آن‌ها از گوش‌های خود باشید.

کابل هندزفری لیتو LE-5 ضخیم است و با توجه به قیمتی که برای خرید آن می‌پردازید، مقاومت خوبی ارائه می‌کند. در مسیر کابل شاهد کنترلر هستیم که برای افزایش و کاهش صدا و همچنین پاسخگویی و رد تماس تلفنی می‌توانید از آن بهره ببرید. از نظر کیفیت صدا، این هدفون نمره‌ی قبولی دریافت می‌کند زیرا تا ولوم ۸۰ درصد هم می‌توانید روی کیفیت صدا حساب کنید.

میکروفون هم کیفیت خوبی دارد ولی بهتر است برای انتقال صدای بهتر، بخش میکروفون را به دهان خود نزدیک‌تر کنید. همراه با هدفون، یک جفت سری سیلیکونی اضافه هم در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید از آن استفاده کنید. در نهایت می‌توان گفت که هندزفری لیتو LE-5 با توجه به قیمتی که برای خرید آن می‌پردازید، بدون شک ارزش خرید بالایی دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما