بررسی لامپ شارژی ۴۰ وات لیتو؛ مناسب برای طبیعت‌گردی

۲۳ مرداد ۱۴۰۱

لامپ‌های شارژی از جمله وسایل کاربردی هستند که در برخی شرایط مثمر ثمر واقع می‌شوند. این نوع لامپ‌ها بدون نیاز به سیم می‌توانند انجام وظیفه کنند و انرژی خود را از طریق باتری قابل شارژ دریافت می‌کنند. در این ویدیو لامپ شارژی ۴۰ وات لیتو را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا ارزش خرید دارد یا نه.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

همراه با این محصول به غیر از کابل شارژ، یک قلاب فلزی هم ارائه می‌شود که با استفاده از این قلاب می‌توانید لامپ را مثلا به شاخه‌ی درخت یا سقف چادر مسافرتی وصل کنید. برای استفاده از این لامپ می‌توانید از سه حالت روشنایی بهره ببرید. در حالت اول تمام ۴۰ وات مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند یک اتاق حدودا ۱۲ متری را به خوبی روشن کند. با بهره‌گیری از حالت دوم، شدت نور بسیار کمتر می‌شود و در عوض عمر باتری به طور قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.

سومین حالت چشمک‌زن یا SOS است که عمدتا در مواقع اضطراری و برای جلب توجه دیگران مورد استفاده قرار می‌گیرد. درون این لامپ ۴۲ ال‌ای‌دی کم‌مصرف تعبیه شده که خوشبختانه اصلا لامپ را داغ نمی‌کنند. برای عمر باتری هم باید بگوییم که در صورت استفاده از حالت کم‌نور، حدود ۱۶ ساعت دوام می‌آورد ولی در حالت عادی عمر باتری به کمتر از نصف کاهش پیدا می‌کند.

برای شارژ کامل این لامپ باید بین ۶ تا ۸ ساعت منتظر بمانید که نسبتا زمان زیادی محسوب می‌شود. در کل اگر طبیعت‌گرد هستید یا مرتبا با قطعی برق دست‌و‌پنجه نرم می‌کنید، لامپ شارژی ۴۰ وات لیتو می‌تواند به خوبی نیازهای شما را برطرف کند. در حال حاضر با پرداخت حدود ۳۴۰ هزار تومان می‌توانید این لامپ شارژی را خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه