بررسی اسپیکر بلوتوثی لنوو Lecoo DS102؛ معمولی و فاقد باتری

۵ شهریور ۱۴۰۱

اسپیکرهای بلوتوثی انواع مختلفی دارند و در این بین برخی کاربران علاقه‌ی زیادی به اسپیکرهای دسکتاپ دارند. لنوو هم از جمله شرکت‌هایی است که وارد بازار اسپیکرهای بلوتوثی شده و در این ویدیو اسپیکر لنوو Lecoo DS102 را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در نگاه اول طراحی بسیار ساده‌ی این اسپیکر توجه را جلب می‌کند و در بخش‌های مختلف بدنه شاهد رنگ مشکلی ولی با بافت‌های گوناگون هستیم. پایه‌ها از برچسب بهره می‌برند که همین تصمیم منجر به قرارگیری بهتر روی میز شده است. برای تامین انرژی آن از سوی کابل USB صورت می‌گیرد که باید این کابل را به لپ‌تاپ یا آداپتور وصل کنید.

به منظور بهره‌گیری از اسپیکر لنوو Lecoo DS102 می‌توانید در حالت بی‌سیم و با سیم از آن استفاده کنید که اتصال با سیم آن از طریق جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری صورت می‌گیرد. برای جمع‌بندی باید بگوییم که مکان قرارگیری سیم چندان خوب نیست و جذابیت ظاهری را کاهش می‌دهد. در این اسپیکر اثری از باتری داخلی نیست و بنابراین همین موضوع محدودیت بزرگی محسوب می‌شود.

زمانی که صدا را به بیشترین حالت ممکن افزایش می‌دهید، کیفیت صدای خروجی به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. در کل خرید این اسپیکر را پیشنهاد نمی‌کنیم زیرا ویژگی خاصی ندارد. در حال حاضر با پرداخت حدود ۷۰۰ هزار تومان می‌توانید این اسپیکر را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه