بررسی ماوس گیمینگ لنوو Legion M300؛ خوش‌قیمت و جذاب

۸ شهریور ۱۴۰۱

لنوو هم یکی از شرکت‌هایی است که خواسته از بازار ماوس‌های گیمینگ جا نماند و وارد این حوزه شده است. در این ویدیو ماوس گیمینگ لنوو Legion M300 را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا با توجه به قیمتی که دارد گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود یا نه.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

زمانی که دست خود را روی این ماوس قرار می‌دهید، حس خوبی به شما منتقل می‌شود و اندازه‌ی نسبتا بزرگ آن منجر به افزایش جذابیت شده است. بنابراین برای دست‌های بزرگ کاملا مناسب است و برای دست‌های کوچک هم اصلا آزاردهنده نیست. وزن آن ۸۸ گرم است و بنابراین ماوس نسبتا سبکی محسوب می‌شود.

سمت راست و چپ ماوس از جنس سیلیکون است تا هنگام استفاده از آن حس بهتری داشته باشید. از سوی دیگر باید به جنس خوب کلید‌ها هم اشاره کنیم. حساسیت ماوس گیمینگ لنوو Legion M300 به ۸۰۰۰ DPI می‌رسد که اگرچه در حد ماوس‌های گیمینگ پرچم‌دار برندهای مشهور نیست، اما از طرف دیگر عدد پایینی هم به حساب نمی‌آید. برای مقایسه باید بگوییم که میزان حساسیت ماوس‌های معمولی در بازار حدود ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ است.

در مجموع شاهد ۸ کلید روی این ماوس هستیم. به غیر از کلید‌های مرسوم، در بخش پایینی اسکرول یک کلید تعبیه شده و در سمت راست و همچنین در سمت چپ هم شاهد دو کلید هستیم. خوشبختانه با بهره‌گیری از نرم‌افزار ارائه شده همراه ماوس، می‌توانید عملکرد تمام این کلید‌ها را شخصی‌سازی کنید. البته در این زمینه محدودیت زیادی وجود دارد و صرفا می‌توانید عملکرد بین این کلید‌ها را جابجا کنید. مثلا با فشردن کلید راست، عملکرد کلید چپ مورد استفاده قرار بگیرد. بنابراین برخلاف ماوس‌های گیمینگ پیشرفته، شبیه‌سازی فشردن یک کلید خاص از کیبورد با بهره‌گیری از ماوس وجود ندارد. البته نباید امکان تعریف ماکرو را از قلم بیندازیم.

در کل تعداد کلید‌ها راضی‌کننده هستند اما واقعیت این است که با توجه به چپ‌دست یا راست‌دست بودن شما، کلید‌های سمت راست یا چپ چندان کاربردی نخواهند بود. به طور کلی قرار دادن کلید‌ها در هر دو سمت به هدف قرینه کردن طراحی صورت گرفته تا هم راست‌دست‌ها و هم چپ‌دست‌ها از امکانات آن بهره‌مند شوند.

در زمینه‌ی نورپردازی باید بگوییم که صرفا لوگوی ماوس به رنگ‌های مختلف درمی‌آید. البته امکان تعیین یک رنگ ثابت برای آن وجود دارد. به طور کلی هم با توجه به قیمت حدودا ۶۰۰ هزار تومانی این ماوس، گزینه‌ی خوبی برای خرید محسوب می‌شود و می‌تواند نیازهای کاربران موردنظر را به‌خوبی برطرف کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه