بررسی هدفون لنوو HT18 New؛ کیفیت پایین و صدای ضعیف

در بازار صدها مدل هدفون بی‌سیم اقتصادی به فروش می‌رسد و هدفون لنوو HT18 New یکی از همین مدل‌های اقتصادی است. اما آیا این هدفون ارزش خرید دارد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال، این ویدیوی کوتاه را تماشا کنید.

هدفون بی سیم لنوو مدل HT18 New

هدفون لنوو HT18 New به راحتی در گوش قرار می‌گیرد ولی به دلیل بزرگ‌ بودن بدنه، به راحتی از گوش می‌افتد و حس خیلی خوبی را منتقل نمی‌کند. برای کیس و خود هدفون‌ها از پلاستیک بسیار بی‌کیفیت استفاده شده و همین موضوع یکی از مهم‌ترین نقاط ضعف هدفون لنوو HT18 New محسوب می‌شود. کیس هدفون ابعاد بسیار بزرگی دارد و بنابراین قرار دادن آن در جیب می‌تواند اذیت‌کننده باشد.

در مورد کیفیت صدا هم باید بگوییم که با صدای بسیار معمولی و نسبتا ضعیف روبرو می‌شوید. تفکیک صدا اصلا قابل توجه نیست و روی هم رفته نباید انتظار زیادی از نظر کیفیت صدا داشته باشید. بیس صدا هم اصلا قابل توجه نیست و در این زمینه هم حرفی برای گفتن ندارد. شارژ کامل کیس حدود ۲ ساعت طول می‌کشد و برای شارژ کردن هدفون‌ها هم باید تقریبا ۱ ساعت منتظر بمانید. در کل کیفیت ساخت این محصول اصلا خوب نیست و عملا هیچ مزیت قابل توجهی ندارد. اگر کمی بودجه را افزایش بدهید، می‌توانید از بین هدفون‌های بسیار بهتری دست به انتخاب بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما