جعبه‌گشایی و بررسی کیف دستی شیفر و نیم‌بوت پلنگی

۶ دی ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۰ ۷ دی ۱۳۹۹

این هفته به سراغ طرح محبوب پلنگی رفتیم و یک نیم‌بوت پلنگی و کیف دستی شیفر مدل ۹۵۶۸B46 انتخاب کردیم. نیم‌بوت ظاهری شیک و مناسب برای استایل‌های مختلف زمستانی دارد و همچنین کیف که رنگ گرم چرم آن هماهنگی خوبی با طرح پلنگی نیم‌بوت‌مان ایجاد می‌کند.

نیم بوتی که ما انتخاب کردیم بندی است و یک پاشنه کوتاه ۳ سانتی‌متری دارد که در ظاهر اصلا به نظر نمی‌رسد. جنس داخل و بیرون کفش از جیر است و دوخت نسبتا تمیزی دارد. این نیم بوت ساق‌دار است و در بالای مچ شما قرار می‌گیرد. نوک کفش به صورت باریک و نیمه تیز طراحی شده که ظاهر شیک و کلاسیکی به آن بخشیده است. با وجود اینکه این نیم‌بوت توسط برند نامشخصی تولید شده است، کیفیت خوبی دارد و هنگام پیاده‌روی با آن احساس راحتی خواهید داشت.

کیف دستی شیفر مدل ۹۵۶۸B46 یک کیف جادار با طرای شیک است که برای استایل روزمره بسیار مناسب است. چرم این کیف به رنگ نسکافه‌ای است و رگه‌هایی دارد که ظاهر آن را از سادگی خارج کرده است. فلزهای کار شده روی کیف و زیپ‌ها به رنگ طلائی کار شده‌اند و از کیفیت خوبی برخوردارند.

بند اضافه کیف به شما این امکان را می‌دهد که هم به صورت رودوشی و هم به صورت دستی از آن استفاده کنید. این کیف دست‌دوز است و جنش داخل آن هم از جیر است.

برای اینکه بیشتر با این ست نیم‌بوت پلنگی و کیف دستی شیفر جذاب آشنا شوید و ارزش خرید آن‌ها را ببینید، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو در قالب پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای حمایت از استعدادهای تولید محتوای ویدیویی و ایجاد فرصت درخشش برای آن‌ها.

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما