بررسی کرم مرطوب کننده لایسل مدل Light؛ مناسب پوست‌های چرب

در فصل زمستان که هوا سرد و خشک می‌شود، توجه و مراقبت از پوست اهمیت بسیار زیادی دارد. شما با استفاده از انواع آبرسان و مرطوب‌ کننده های پوست چرب می‌توانید از خشک شدن، ترک خوردن و پوسته پوسته شدن پوستتان جلوگیری کنید. در این ویدیو قصد داریم کرم مرطوب کننده لایسل مدل Light را به شما معرفی کنیم که با خواص ضدآلودگی و روشن کنندگی، برای پوست‌های چرب بسیار مناسب است.

کرم مرطوب کننده لایسل مدل Hydrasel Light حجم 50 میلی لیتر

مرطوب کننده‌ی Light لایسل می‌تواند انتخاب خوبی برای پوست‌های چربی باشد که با افزایش سن از میزان چربی پوستشان کاسته شده، اما نه آنقدری که دیگر جوش نزند. نیاسینامید یکی از ترکیبات این محصول است که باعث ساخته شدن سطح لیپیدی روی پوست و حفظ رطوبت آن می‌شود. همچنین نیاسینامید به کاهش التهاب و قرمزی ناشی از اگزما و آکنه هم کمک می‌کند.

این محصول حاوی عوامل آبرسان قدرتمندی مثل هیالورونیک اسید، سدیم پی‌سی‌آ و گلیسیرین است که همزمان کار آبرسانی و رطوبت‌رسانی را انجام می‌دهد.

یکی از ایراداتی که می‌توانیم از این کرم بگوییم،‌ بافت سنگین آن است. زمانی که آن را روی پوستتان بزنید یک چربی نسبی را احساس خواهید کرد. اگر پوست آسیب دیده (خیلی خشک یا حساس) دارید،‌ این کرم مناسب شما خواهد بود.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر کرم مرطوب کننده لایسل مدل Light، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما