لامپ هوشمند لایف‌اسمارت Cololight Plus؛ خلاقیت نامحدود در دکور خانه

بازی با نور و رنگ همیشه فضای محیط را عوض می‌کند؛ حالا فکر کنید که این بازی با موسیقی هم همراه باشد و هر بیت موسیقی بتواند روی نور و رنگ محیط تاثیر بگذارد. در این ویدیو ما به بررسی لامپ هوشمند لایف اسمارت مدل Cololight Plus می‌پردازیم که این اتفاق را به سادگی ممکن کرده است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

پنل‌های هوشمند کولولایت یکی از جذاب‌ترین و کامل‌ترین روشنایی‌های هوشمند هستند که با رنگ‌ها و جلوه‌های بصری زیبایی که دارند، همان حس و حالی که شما می‌خواهید را به محیط می‌بخشند. این لامپ تشکیل شده از یک پایه‌ی مربع شکل و ۷ عدد پنل هوشمند ۶ ضلعی کولولایت با جلوه‌های شگفت‌انگیز و طیف ۱۶ میلیون رنگ است.

شما با اتصال به این لامپ از طریق اپلیکیشن، می‌توانید از بین جلوه‌های نوری و رنگی متفاوت، بی‌نهایت انتخاب‌های متنوع داشته باشید و نور را با صداهای محیط، فضا و موسیقی همگام کنید. میکروفون داخلی تعبیه شده در این لامپ‌ها به طور هوشمندانه‌ای رنگ‌ها را تغییر می‌دهد و با موسیقی هماهنگ می‌شود. همچنین امکان اتصال به Apple Homekit، Amazon Alexa و Google Hom امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای آشنایی بیشتر با لامپ هوشمند لایف اسمارت مدل Cololight Plus شما را به تماشای این ویدیوی نقد و بررسی دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Orange

    سلام
    این ویدیو شما یک جوری هست مثل ویدیو های قبلی نیست و‌به نظر من خوب نیست کیفیت محتوای ویدیو

  2. عرسیا

    ویدیو کامل نیست

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما