بررسی بردگیم فانوس دریایی: کاپیتانم را ندزد!

۲۹ آبان ۱۴۰۱

در بررسی‌های این هفته‌ی بازی‌های تخته‌ای، هامون سراغ یک بردگیم جذاب و متفاوت رفته است. بازی «ماجراجویی فانوس دریایی» (Lighthouse Adventure) قصه‌ی یک فانوس‌بان را تعریف می‌کند که در راه رسیدن به فانوس و در دریا گیر می‌کند. چهار قایق نجات به سمت او راهی می‌شوند و این چهار قایق، چهار بازیکن هستند؛ بازی‌کن‌هایی که قرار است برای رسیدن به فانوس‌بان با یکدیگر رقابت کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی‌کننده‌ها به کمک دیسک‌های باد در زمین دریایی بازی حرکت می‌کنند و با توجه به نقطه‌ای که به آن می‌رسند، یا وضعیت کشتی فانوس‌بان و قوانین مختلف و متنوع دیگری، باید رفتارهای مختلفی از خود نشان دهد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بررسی بردگیم «ماجراجویی فانوس دریایی» (Lighthouse Adventure) را در بالا ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه