مقایسه‌ی رژ لب مایع و جامد؛ کدام یک بهتر است؟

۲۸ آبان ۱۴۰۱

مرحله‌ی پایانی و تکمیل کننده‌ی آرایش، رژ لب است. رنگ رژ لب می‌تواند تغییر زیادی در جلوه‌ی چهره‌ی شما ایجاد کند. برای رژ لب همیشه ۲ انتخاب وجود دارد؛ جامد و مایع. در این ویدیو دو مدل رژ لب‌های مایع و جامد را باهم مقایسه می‌کنیم تا بتوانید در هنگام خرید راحت‌تر تصمیم بگیرید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

انتخاب بین رژ لب جامد و مایع بیشتر به خواسته و راحتی شما بستگی دارد؛ اما با نکاتی که در ادامه بررسی می‌کنیم می‌توانید انتخاب راحت‌تری داشته باشید.

تفاوت اصلی بین این رژ لب‌ها به جز مایع و جامد بودن، در ماندگاری و بافت آن‌هاست. رژ لب‌های جامد انواع مختلفی از جمله رژ لب‌های معمولی پیچی، مدادی و پالتی دارد. این رژها با داشتن بافتی غلیظ و چرب به راحتی روی لب را پوشش می‌دهند و ماندگاری تقریبا خوبی هم دارند،‌ اما در طول روز حتما نیاز به تمدید دارند.

مشاهده رژ لب‌های جامد در دیجی‌کالا

از طرفی دیگر، رژ لب‌های مایع هم می‌توانند از نوع مایع و براق روی لب باشند و هم مات ۲۴ ساعته که به راحتی از روی لب پاک نمی‌شوند. رژ لب‌های مات با داشتن غلظت و پوشش‌دهی بالا روی لب، جلوه‌ی خوب و پررنگی دارند که برای مهمانی‌ها و مراسم‌های مهم بسیار مناسب است.

مشاهده رژ لب‌های مایع در دیجی‌کالا

برای بررسی بهتر و کامل‌تر رژ لب‌های مایع و جامد،‌ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه