پالتوی مردانه‌ی لیورجی مدل MTB2021؛ کلاسیک، ساده و ماندگار

برای ویدیوی این دفعه سراغ یک آیتم مردانه رفته‌ایم و پالتوی مردانه‌ی لیورجی مدل MTB2021 را با هم آنباکس و بررسی می‌کنیم.

خرید محصول از دیجی‌استایل

شاید فکر کنید حالا که زمستان به پایان رسیده است دیگر چه نیازی به پالتو داریم، ولی فراموش نکنید که لباس‌های زمستانی در پایان فصل سرد در تخفیف قرار می‌گیرند و می‌توانید آن‌ها را با قیمت‌های مناسب‌تری بخرید. به ویژه اگر آیتم مورد نظر شما مانند پالتوی مردانه‌ی لیورجی مدل MTB2021 ساده و کلاسیک باشد، می‌توانید آن را در سال‌های آینده هم به راحتی استفاده کنید.

لیورجی یک کمپانی آلمانی است که محصولاتی با قیمت مناسب تولید می‌کند؛ محصولاتی شامل پیراهن، شلوار، لباس خواب، تیشرت، کت، کمربند و هر آیتمی که برای آقایان لازم باشد. شعار کمپانی لیورجی این است که پیر و جوان در لباس‌های ما احساس راحتی می‌کنند. این برند معتقد است که آقایان با لباس‌های آن‌ها نه تنها با ترندهای روز آشنا می‌شوند، بلکه می‌فهمند که کفش و لباس مردانه‌ی خوب اصلا نباید گران باشد. ظاهر باکیفیت و بسته‌بندی متفاوت محصولات این برند نشان می‌دهد که با یک جنس آلمانی واقعی طرف هستید.

اگر دوست دارید بیشتر با این پالتوی مردانه‌ی ساده، کلاسیک و زیبا آشنا شوید حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما