بررسی پیراهن آستین بلند مردانه لیورجی؛ پنبه‌ای و لطیف با طراحی شیک

۵ آذر ۱۴۰۱

پیراهن مردانه یکی از اصلی‌ترین آیتم‌های کمد آقایان است. یک مزیت پیراهن‌های مردانه این است که شما می‌توانید در هر استایلی از آن‌ها استفاده کنید و جذابیت ظاهرتان را دوچندان کنید. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم پیراهن آستین بلند مردانه لیورجی را به شما معرفی کنیم که می‌تواند یک انتخاب بسیار شیک و خاص باشد. در ادامه با بررسی این محصول با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اولین امتیاز مثبتی که می‌توانیم به این پیراهن بدهیم، رنگ زیبای آن، یعنی آبی آسمانی است. شما می‌توانید آن را به راحتی با رنگ‌های کرم، قهوه‌ای،‌ مشکی یا یک شلوار جین مناسب ست کنید. طراحی ساده‌ی این پیراهن به شما این اجازه را می‌دهد تا در استایل‌های رسمی و کژوال بتوانید از آن استفاده کنید. ما این پیراهن را برای استفاده زیر تک کت یا یک لباس بافت، توصیه می‌کنیم.

پارچه‌ی استفاده شده در این محصول لینن و پنبه است که پارچه‌ی بسیار مرغوبی محسوب می‌شود و نیاز به نگهداری خاصی هم ندارد،‌ اما باید بدانید که مقداری در برابر چروک‌پذیری منفعل است ولی به راحتی با اتو کشیدن چروک آن از بین می‌رود.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر پیراهن آستین بلند مردانه لیورجی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه