بررسی کیبورد بی‌سیم لاجیتک K480؛ ضعیف‌تر از انتظار

۴ اسفند ۱۴۰۲

کیبورد بی‌سیم لاجیتک K480 از مدل‌های میان‌رده‌ی لاجیتک محسوب می‌شود که ۹۴ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند. ولی آیا این محصول واقعا ارزش خرید بالایی دارد؟ در ادامه همراه ما باشید.

کیبورد بی سیم لاجیتک مدل K480

کیفیت ساخت این محصول فوق‌العاده نیست ولی از سوی دیگر حس محصول ارزان‌قیمت را منتقل نمی‌کند. به‌خصوص کلیدها اصلا محکم نیستند و در این زمینه نمی‌توانیم از این محصول دفاع کنیم. در کل از یک کیبورد لاجیتک انتظارات بیشتری داریم و به‌خصوص کیفیت کلیدها باید بسیار بالاتر باشد.

در بخش فوقانی کیبورد، یک قسمت قرار دارد که می‌توانید گوشی یا تبلت را درون آن قرار دهید تا به عنوان استند انجام وظیفه کند. با توجه به اینکه کیبورد بی‌سیم لاجیتک K480 می‌تواند به راحتی به تبلت و گوشی وصل شود، می‌توانید با استفاده از این استند از کیبورد موردنظر برای تایپ کردن با دستگاه قرار گرفته در بخش فوقانی استفاده کنید. از دیگر امکانات کیبورد بی‌سیم لاجیتک K480، باید به امکان اتصال همزمان به سه دستگاه اشاره کنیم که با بهره‌گیری از یک دکمه‌ی چرخنده قادر به انتخاب از بین این دستگاه‌ها هستید.

از بین نقاط ضعف مهم کیبورد بی‌سیم لاجیتک K480 باید به عدم وجود دانگل اشاره کنیم که این یعنی اگر سیستم شما فاقد بلوتوث باشد، برای استفاده از این کیبورد با محدودیت روبرو می‌شوید و از سوی دیگر بار دیگر باید روی کیفیت ساخت پایین هم تاکید کنیم. بنابراین بهتر است به جای خرید این کیبورد، سراغ مدل K380 از همین برند بروید که در کل کیفیت ساخت بهتری دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه