بررسی اسپیکر رومیزی لاجیتک Z130؛ ضعیف‌تر از انتظار

این روزها اکثر کاربران از لپ‌تاپ استفاده می‌کنند که طبیعتا برای درصد بالایی از این افراد، اسپیکر خود لپ‌تاپ می‌تواند نیازها را به خوبی برطرف کند. اما کاربران سیستم‌های دسکتاپ همچنان چاره‌ای جز خرید اسپیکر رومیزی ندارند. در این ویدیو اسپیکر رومیزی لاجیتک Z130 را بررسی می‌کنیم تا ببینیم ارزش خرید دارد یا نه.

اسپیکر رومیزی لاجیتک مدل Z130

در جعبه‌ی این محصول یک آداپتور وجود دارد که از این طریق انرژی مورد نیاز برای این اسپیکر تامین می‌شود. همچنین جک ۳.۵ میلی‌متری آن را می‌توانیم به سیستم، لپ‌تاپ یا حتی گوشی وصل کنید. بر اساس اعلام لاجیتک، این اسپیکر می‌توانید حداکثر توان ۱۰ وات را برای انتشار صدا ارائه دهد.

اما در مورد کیفیت صدا باید بگوییم که بعد از عبور ولوم صدا از حدود ۴۰ درصد، صدای دریافتی تا حد زیادی با اختلال فرکانسی روبرو است. برای اطمینان بیشتر، این اسپیکر را با دستگاه‌های مختلفی تست کردیم اما در نهایت صدای دریافتی از تمام این دستگاه‌ها کیفیت خوبی نداشت. مشخص نیست که چرا لاجیتک چنین اسپیکر بی‌کیفیتی را راهی بازار کرده است. در همین محدوده‌ی قیمتی می‌توانید اسپیکرهای رومیزی بسیار بهتری را خریداری کنید. بنابراین روی هم رفته خرید اسپیکر رومیزی لاجیتک Z130 را توصیه نمی‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما