تریلر جدید سریال لوکی استودیوی مارول را تماشا کنید

سریال «لوکی» به کارگردانی کیت هرون تا چندی دیگر از دیزنی پلاس پخش خواهد شد و حالا استودیوی مارول تریلر جدیدی از این مجموعه‌ی ابرقهرمانی منتشر کرده است.

شخصیت لوکی با بازی تام هیدلستون از همان نخستین حضورش در فیلم «ثور» توانست نظر علاقه‌مندان به فیلم‌های ابرقهرمانی را به خود جلب کرد. بسیاری از دوست‌داران مارول تصور کردند با فیلم «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» (Avengers: Infinity War) ماجراجویی‌های لوکی در این جهان سینمایی پایان یافت، اما در «انتقام‌جویان: پایان بازی» (Avengers: Endgame) راهی متفاوت و مناسب برای بازگشت او ایجاد شد و حالا مارول قصد دارد در سریال اختصاصی این شخصیت بیشتر به جزئیات زندگی وی بپردازد.

مارول تریلر جدیدی از این سریال منتشر کرده که در آن شاهد پیوستن لوکی به سازمان واریانس زمان (Time Variance Authority) هستیم. در این تریلر ۲ دقیقه‌ای بخشی از سفر لوکی در زمان برای حل مشکلات پیش آمده را می‌بینیم. اینطور که پیداست پس از وقایع «انتقام‌جویان: پایان بازی»، لوکی از ماشین زمان ساخته شده توسط تونی استارک برای سفر در طول زمان و تغییر تاریخ بشر استفاده می‌کند.

سریال لوکی برای پخش در تاریخ ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن) از دیزنی پلاس برنامه‌ریزی شده است و فصل اول این مجموعه‌ی ابرقهرمانی ۶ قسمت خواهد داشت. بر اساس برخی گزارشات از هم‌اکنون مذاکرات برای ساخت فصل دوم لوکی آغاز شده است. از میان بازیگران این مجموعه به کارگردانی کیت هرون و نویسندگی مایکل والدرون می‌توان به تام هیدلست، ونریچارد ای گرانت، اوون ویلسون و گوگو امبتا-را اشاره کرد.

امسال چند سریال بر اساس ابرقهرمان‌های مارول از دیزنی پلاس پخش خواهد شد که انتظار می‌رود با استقبال گسترده‌ای از سمت سریال‌بین‌ها مواجه شوند. سریال «فالکون و سرباز زمستان» نخستین مجموعه از موج سریال‌های ابرقهرمانی جدید دیزنی پلاس بود که اواخر اسفندماه در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت و بر اساس گزارش فوربز با پیشی گرفتن از «حمله به تایتان» به محبوب‌ترین سریال جدید تبدیل شده است.

منبع: Screenrant

راهنمای تماشای سریال
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. sepehr

    بنظر جالب نمیاد

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما