بررسی کرم پودر لورآل مدل Infallible 32h؛ پوشانندگی بالا و طبیعی

۵ آذر ۱۴۰۱

کرم پودر یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های آرایش کردن محسوب شده و وجود آن برای داشتن پوستی یک‌دست و آرایشی تمیزتر واجب است. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم کرم پودر لورآل مدل Infallible 32h را به شما معرفی و ویژگی‌های آن را باهم بررسی کنیم؛ در ادامه با ما همراه شوید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

طبق گفته‌ی کمپانی لورآل، این کرم پودر تا ۳۲ ساعت احساس زیبایی و سبکی به طور موقت به صورت شما نشان می‌دهد. همچنین این کرم پودر محصول کشور فرانسه است و در ترکیبات خود ویتامین C دارد و SPF آن ۲۵ است؛ این ویژگی‌ها این کرم پودر را برای استفاده‌ی روزمره به انتخابی ایدئال تبدیل می‌کنند.

کرم پودر لورآل پوشانندگی تقریبا بالا و بسیار طبیعی دارد، اما اصلا فول کاور نیست و هیچ احساس سنگینی روی پوست شما ایجاد نمی‌کند. به کمک این کرم پودر شما می‌توانید در عین طبیعی بودن، صورتی صاف و بی‌نقص داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر و بررسی بهتر کرم پودر لورآل مدل Infallible 32h، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه