جعبه‌گشایی و بررسی بازی فکری Lost Cities

بازی فکری Lost Cities یا شهرهای گمشده یک بازی دونفره ساده و جذاب است که شاید افراد کمتری آن را کشف کرده‌اند. برای جعبه‌گشایی و بررسی این بازی فکری با ما همراه باشید.

در این بازی شما نقش باستان‌ شناسانی را بازی می‌کنید که به دنبال شهر‌های گمشده می‌گردند. شهرها زیاد هستند و هرچه بیشتر کشف کنید، گنج‌های بیشتری پیدا خواهید کرد؛ اما فراموش نکنید که باید برای شروع هر سفر سرما‌یه‌ای را در نظر بگیرید و طوری سرمایه‌گذاری کنید که در انتهای هر پروژه بیشتر از سرمایه اولیه به شما بازگردد.

بازی Lost Cities چند نسخه مختلف دارد که شامل نسخه بورد گیم چند نفره، نسخه دونفره و نسخه‌ای به نام در میان رقبا می‌شود. نسخه‌ای که ما انتخاب کردیم، نسخه دونفره‌ی آن است که از نظر ما جذاب‌تر از نسخه‌های دیگر است. چینش بازی در این نسخه به این شکل است که هر بازیکن در نوبت خود باید یک کارت را بازی کند یا بسوزاند و سپس یک کارت از دسته کارت‌های وسط یا کارت‌های سوخته بردارد. کارت اعداد فقط به صورت صعودی و روی رنگ خودشان بازی می‌شوند و کارت‌های قرارداد باید قبل از کارت‌های اعداد بازی شوند. با اتمام کارت‌های وسط، بازی به اتمام می‌رسد و بازیکنان باید امتیازهای خود را بشمارند.

آموزش بازی فکری Lost Cities بسیار ساده است و کارت‌ها و صفحه بازی هم بسیار باکیفت و تمیز طراحی شده‌اند. برای بیشتر آشنا شدن با این بازی جذاب، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. ناشناس

    باسلام
    من می خواستم این بازی را تهیه کنم ولی بنظرم خیلی آسونه و بعد از چندبار تکراری میشه.
    شما که بازی کردید نسبت به قیمتش ارزش خرید داره؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما