بررسی خوش‌بو کننده‌ی بدن زنانه لویز؛ با رایحه‌ی Lady Million و پخش بوی مناسب

اسپری بدن در همه‌ی فصل‌های سال به ویژه تابستان و روزهای گرم همراه همیشگی ماست. استفاده بیش از حد از این اسپری در روزهای گرم سال اما اغلب موجب می‌شود رایحه‌ی آن بر رایحه‌ی عطرها و ادکلن‌ها غالب شود. محصولی که در این ویدئو معرفی می‌کنیم تلاش کرده تا این مشکل را حل کند. با بررسی اسپری ضد تعریق و خوش بو کننده بدن زنانه لویز مدل Lady Million با ما همراه باشید.

اسپری ضد تعریق و خوش بو کننده بدن زنانه لویز مدل Lady Million حجم 200 میلی لیتر

محصولی که در این ویدئو معرفی می‌شود بر اساس یک تناقض مهم در ست کردن رایحه‌ی بدن طراحی و به بازار عرضه شده است. اغلب افراد از اینکه رایحه‌ی عطر و اسپری بدن‌شان با هم متفاوت و گاهی در هم آمیخته می‌شود شکایت می‌کنند یا این ناهمخوانی چندان مطلوب‌شان نیست. برای همین برخی از تولید کنندگان اسپری‌های بدن تلاش کردند تا این محصولات را با رایحه‌ی عطرهای محبوب به بازار ارائه کنند. درست مثل اسپری ضد تعریق و خوش بو کننده بدن زنانه لویز که با رایحه‌ی Lady Million راهی بازار شده است. به این ترتیب خانم‌هایی که از ادوپرفیوم Lady Million استفاده می‌کنند می‌توانند به کمک این اسپری خوشبو کننده یک رایحه یکدست را تجربه کنند.

برای آشنایی بیشتر با اسپری ضد تعریق و خوش بو کننده بدن زنانه لویز مدل Lady Million و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما