بررسی و جعبه‌گشایی اسباب‌بازی هزارتو؛ بهبود هماهنگی چشم و دست

حل کردن هزارتو همیشه برای سنین مختلف جذابیت‌های خاص خودش را دارد و می‌تواند افراد را مدت‌ها مشغول خود کند. اسباب‌بازی هزارتو یا ماز یکی از همین مدل بازی‌های مبتنی بر هزارتوی تعادلی است که برای سنین مختلف به‌ویژه کودکان و نوجوانان طراحی شده است. نگین امروز در ویدئو خود به معرفی و بررسی اسباب‌بازی هزارتو تعادلی یا ماز پرداخته است.

اسباب بازی مدل بازی هزارتو تعادلی ماز

این هزارتو تعادلی در چند رنگ مختلف ساخته شده است و سه سطح چالش مختلف و در نتیجه سه هزاتوری مجزا دارد که می‌توانید طبق انتخاب خود به انجام آن‌ها مشغول شوید. هدف اصلی این اسباب بازی علاوه بر سرگرم کردن افراد مختلف، بهبود هماهنگی میان چشم و دست است.

برای جزئیات بیشتر درباره‌ی این اسباب‌بازی و کیفیت ساخت آن توصیه می‌کنیم که ویدئوی نگین از این بازی را در بالا مشاهده کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت


صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما