بررسی کابل USB-C مک دودو CA-1100؛ قابلیت نمایش سرعت شارژ

کابل USB-C مک دودو CA-1100 قیمت پایینی ندارد ولی از یک قابلیت جالب بهره می‌برد. با توجه به ویژگی‌های این کابل و قیمت آن، آیا خرید آن را توصیه می‌کنیم؟ اگر به دنبال خرید یک کابل USB-C باکیفیت و بادوام هستید، این ویدیو را از دست ندهید.

کابل USB-C مک دودو مدل CA-1100 طول 1.2 متر

طول این کابل به ۱ متر و ۲۰ سانتی‌متر می‌رسد و بر روی کابل یک روکش پارچه‌ای قرار گرفته که مقاومت و طول عمر آن را افزایش داده است. کابل USB-C مک دودو CA-1100 شارژ سریع تا ۱۰۰ وات را هم پشتیبانی می‌کند و بنابراین در این زمینه لازم نیست نگران باشد. از سوی دیگر داده‌ها را هم با سرعت بسیار بالایی انتقال می‌دهد.

اما مهم‌ترین ویژگی کابل USB-C مک دودو CA-1100 این است که توان ورودی را سر یکی از پورت‌های خود نشان می‌دهد. بنابراین مثلا برای گجت‌هایی که از شارژ سریع پشتیبانی می‌کنند، می‌توانید سرعت برق ورودی را در لحظات مختلف مشاهده کنید. برای این نوع دستگاه‌ها، معمولا در ابتدا سرعت شارژ بسیار بالا است و سپس سرعت شارژ پایین می‌آید تا به باتری آسیبی نرسد.

اگر هم مثلا یک شارژر را به دستگاه‌های مبتنی بر سرعت‌های شارژ متفاوت وصل کنید، می‌توانید ببینید که هرکدام از آن‌ها سرعت متفاوتی دریافت می‌کنند. در کل این مشخصه برای برخی کاربران اهمیت زیادی دارد ولی اگر دنبال یک کابل USB-C بادوام و باکیفیت هستید که تا سال‌ها بتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید، احتمالا از خرید کابل USB-C مک دودو CA-1100 پشیمان نخواهید شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما