بررسی سه‌پایه گوشی مادوکس G1؛ کوچک و انعطاف‌پذیر

۳ بهمن ۱۴۰۱

برای گوشی انواع و اقسام سه‌پایه در بازار به فروش می‌رسد ولی اگر به دنبال یک سه‌پایه‌ی مناسب برای تولید محتوا هستید، باید با سخت‌گیری بیشتری دست به انتخاب بزنید. سه‌پایه گوشی مادوکس G1 یکی از همین گزینه‌های جذاب است که در این ویدیو آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل مادوکس مدل G1

اگر با گوشی موبایل خود تولید محتوا می‌کنید، این سه‌پایه برای شما ساخته شده است. به راحتی می‌توانید آن را در زاویه‌های مختلف تنظیم کنید و برای گوشی از آن بهره ببرید. حداکثر ارتفاع آن ۹۰ سانتی‌متر است و حداقل ارتفاع آن به ۵۵ سانتی‌متر می‌رسد. این سه‌پایه می‌تواند تا وزن ۲۸۰ گرم را تحمل کند که این یعنی برای انواع و اقسام گوشی‌ها به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

وزن کلی سه‌پایه به حدود ۱.۵ کیلوگرم می‌رسد و به دلیل همین سنگین بودن بدنه‌ی آن، حس باکیفیت بودن را منتقل می‌کند. یکی از ویژگی‌های جذاب سه‌پایه گوشی مادوکس G1، تبدیل آن به حالت T شکل است. این یعنی برای مواقعی که می‌خواهید از محصول تصویر‌برداری کنید، می‌توانید از این قابلیت سه‌پایه به‌راحتی بهره ببرید. البته طبیعتا نباید دوربین حرفه‌ای را روی این سه‌پایه قرار دهید زیرا در این صورت احتمال افتادن آن وجود دارد و در نتیجه دوربین هم متحمل آسیب می‌شود.

سه‌پایه گوشی مادوکس G1 با قیمت بسیار مناسبی به فروش می‌رسد و در نتیجه ارزش خرید بسیار بالایی دارد. بنابراین اگر به دنبال خرید یک سه‌پایه جمع‌و‌جور برای گوشی خود هستید که در حالت T شکل هم امکان استفاده از آن وجود داشته باشد، خرید این سه‌پایه را توصیه می‌کنیم. در همین زمینه باید خاطرنشان کنیم که حدود ۷۷ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه