جعبه‌گشایی و بررسی بازی شب مافیا

۱۵ آذر ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۰ ۱۶ آذر ۱۳۹۹

این هفته به سراغ یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تمام دوران رفته‌ایم. قصد داریم بازی شب مافیا را برای شما جعبه‌گشایی و بررسی کنیم تا ببینیم چه چیزی باعث معروفیت این بازی تا این اندازه شده است.

مافیا یکی از بازی‌های دورهمی است که از قدیم در جمع‌های مختلف جوانان محبوب بوده است و این روزها می‌بینیم که به جمع‌های خانوادگی هم راه پیدا کرده و طرفداران زیادی بین آن‌ها دارد.

بازیکنان در این بازی به دو گروه شهروند و مافیا تقسیم می‌شوند. اعضای مافیا یکدیگر را در بازی می‌شناسند و با هدف از بین بردن شهروندان سعی بر گمراه کردن آن‌ها می‌کنند. در این بین شهروندان در تلاشند با تشخیص اعضای مافیا آن‌ها را از بین ببرند و از کشته شدن شهروندان بی‌گناه جلوگیری کنند. بازی شامل کارت‌های مختلفی مثل کارت‌های شب و روز، کارت‌های نقش‌ها، کارت‌های رای و کارت‌های حرکت آخر می‌شود که هنگام خروج هر فرد از بازی رو می‌شود و روند بازی را تا مدت مشخص دچار تغییراتی می‌کند.

بازی مافیا نسخه‌های متعددی دارد و بازی کارتی شب مافیا یکی از بهترین نسخه‌های موجود آن است که در آن به جزییات و نکته‌های مهم بازی به خوبی پرداخته شده است. برای اینکه بیشتر با فضای این بازی آشنا شوید و روش بازی را ببینید، شما را به تماشای ویدیو بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ comment
  1. Avatar مهدی

    واقعا من عاشق بازی مافیا هستم

  2. Avatar FarahBod

    بارک الله آرین ترمیمی… عالی بود