جعبه‌گشایی و بررسی بازی شب مافیا

در این ویدیو سراغ یکی از محبوب‌ترین بازی‌های تمام دوران رفته‌ایم. قصد داریم بازی شب مافیا را برای شما جعبه‌گشایی و بررسی کنیم تا ببینیم چه چیزی باعث معروفیت این بازی تا این اندازه شده است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

مافیا یکی از بازی‌های دورهمی است که از قدیم در جمع‌های مختلف جوانان محبوب بوده است و این روزها می‌بینیم که به جمع‌های خانوادگی هم راه پیدا کرده و طرفداران زیادی بین آن‌ها دارد.

بازیکنان در این بازی به دو گروه شهروند و مافیا تقسیم می‌شوند. اعضای مافیا یکدیگر را در بازی می‌شناسند و با هدف از بین بردن شهروندان سعی بر گمراه کردن آن‌ها می‌کنند. در این بین شهروندان در تلاشند با تشخیص اعضای مافیا آن‌ها را از بین ببرند و از کشته شدن شهروندان بی‌گناه جلوگیری کنند. بازی شامل کارت‌های مختلفی مثل کارت‌های شب و روز، کارت‌های نقش‌ها، کارت‌های رای و کارت‌های حرکت آخر می‌شود که هنگام خروج هر فرد از بازی رو می‌شود و روند بازی را تا مدت مشخص دچار تغییراتی می‌کند.

بازی مافیا نسخه‌های متعددی دارد و بازی کارتی شب مافیا یکی از بهترین نسخه‌های موجود آن است که در آن به جزییات و نکته‌های مهم بازی به خوبی پرداخته شده است. برای اینکه بیشتر با فضای این بازی آشنا شوید و روش بازی را ببینید، شما را به تماشای ویدیو بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. پارسا

  من میخواستم بدونم کارت اتهام به چه درد میخوره

 2. علی‌یار

  سلام بازی مافیا خودش عالیه دوست من خریداری کرده و یه دست دور هم دختر و پسر جمع شدیم تو یه کافه و بازی کردیم.
  +تنوع نقش=تنوع سناریو
  +کار گرداننده راحت شده
  -قیمتش
  ولی اینم بگم من هم انشالا قراره در جمعه سیاه این محصول بســیار عالی را خریداری کنم

 3. FarahBod

  بارک الله آرین ترمیمی… عالی بود

 4. مهدی

  واقعا من عاشق بازی مافیا هستم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما