میز تحریر کودک مجیکال با پروژکتور؛ هیجان‌انگیز برای بچه‌ها

۹ آبان ۱۴۰۱

میز تحریر کودک مجیکال در ابعادی مناسب برای کودکان بالای ۳ سال تا حدود ۷ سال، یک ویژگی جالب دارد و آن هم داشتن پروژکتور کوچکی است که به جذابیت میز اضافه کرده و شکل‌های مختلف را روی میز به نمایش درمی‌آورد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این میز تجریر کودکانه به لحاظ شکل و ظاهر در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی مثل زرد و زرافه و آبی و قارچ است که هر چند ما دنبال مدل زرد و زرافه بودیم ولی مدل آبی و قارچ ارسال شده که همان را بررسی کرده‌ایم. داخل جعبه‌ی محصول علاوه بر قطعات میز که باید سرهمش کنید یک دفترچه و چهار ماژیک برای نقاشی وجود دارد. سه صفحه با شکل‌های مختلف هم در جعبه است که می‌توانید آن‌ها را در پروژکتور جای‌گذاری کنید تا نقش‌های مختلف روی میز بیفتد. صفحه را که بچرخانید شکل تصویر عوض می‌شود. بچه‌ها می‌توانند شکلی را که روی میز افتاده روی کاغذ یا خود میز نقاشی کنند و در صورتی نقاشی روی میز با ماژیک پاک‌کنی بعدا آن را پاک کنند. تمام قسمت‌های میز از جنس پلاستیک است. خوبی‌اش به سبک بودنش است اما در نهایت کیفیتش معمولی است. برای روشن شدن چراغ میز به سه باتری قلمی نیاز است. ابعاد این میز تحریر کوچک است و ارتفاع آن ۳۴ سانتی‌متر و طول و عرضش ۲۴ در ۲۱ سانتی‌متر است. این محصول ساخت کشور چین است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه