بررسی بازی آموزشی مدل پازل آهن‌ربایی شکل‌ها؛ پرورش خلاقیت با سرگرمی

۲۱ دی ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۰ ۲۱ دی ۱۴۰۰

بهترین شیوه‌ برای آموزش دانستنی‌های جدید به کودکان، آموزش همراه با بازی است. این آموزش وقتی با خلاقیت و ایده‌پردازی هم همراه باشد، روش فوق‌العاده‌ای است که هم برای کودکان جذاب است و باعث اطمینان خاطر والدین می‌شود. در این ویدیو بازی آموزشی مدل پازل آهن‌ربایی شکل‌ها را بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی آموزشی مدل پازل آهن‌ربایی شکل‌ها یک تخته وایت‌برد مغناطیسی با ابعاد ۲۱ در ۳۰ سانتی‌متر دارد که در قسمت پشت آن یک پایه‌ی نگه‌دارنده وجود دارد که با کمک آن می‌توان این تخته را به صورت ایستاده نگه داشت. همچنین یک ماژیک وایت‌برد به رنگ مشکی برای نوشتن و کشیدن نقاشی هم همراه آن است.

داخل جعبه‌ی این محصول ۴ صفحه‌ی رنگی از جنس فوم وجود دارند که پشت آن‌ها خاصیت مغناطیسی دارد. روی هرکدام از این صفحات، ۲۵ شکل کوچک قرار دارد که به راحتی از هم جدا می‌شوند. با کمک این قطعات می‌توان روی تخته وایت‌برد شکل‌های مختلفی را ایجاد کرد. در برگه‌ای که همراه این بازی جالب ارائه شده است، تصویر ۳۰ شکل محتلف از حیوانات و اشیا را به همراه نام انگلیسی آن‌ها می‌بینید. کودکان می‌توانند با نگاه کردن به این شکل‌ها و قرار دادن قطعات رنگی در کنار هم روی تخته، تمام این شکل‌ها را درست کنند و حتی با قدرت تخیل و خلاقیت خودشان شکل‌های جدیدی خلق کنند.

از مزایای استفاده از این بازی آموزشی می‌توان به آشنایی با شکل‌های مختلف هندسی، رنگ‌ها و همچنین یادگیری نقاشی اشاره کرد.

برای بررسی بهتر بازی آموزشی مدل پازل آهن‌ربایی شکل‌ها، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما