چگونه سلامت باتری گوشی را حفظ کنیم؟

۳۰ مهر ۱۴۰۱

بسیاری از کاربران با نحوه‌ی صحیح و اصولی شارژ گوشی خود آشنا نیستند که چنین کاری منجر به افزایش عمر باتری می‌شود. در این ویدیو به نحوه‌ی درست شارژ گوشی می‌پردازیم و همچنین چگونگی حفظ سلامت باتری گوشی را هم مطرح می‌کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

یکی از مهم‌ترین نکات برای شارژ گوشی، انتخاب یک شارژر مناسب است. اگر امکان خرید شارژر ساخت همان شرکت سازنده‌ی گوشی را ندارید، با توجه به سرعت شارژ بهتر است از بین شارژرهای ساخت شرکت‌های معروف دست به انتخاب بزنید. اگر سرعت شارژر موردنظر پایین‌تر از سرعت شارژ گوشی باشد، پس عملا روند شارژ دیرتر صورت می‌گیرد و از یکی از مزایای گوشی بهره‌مند نمی‌شوید.

اگر هم عمر باتری برای شما اهمیت زیادی دارد، بهتر است حین شارژ از گوشی-به‌خصوص برای کارهای سنگین-استفاده نکنید. زیرا حین شارژ شدن گوشی، بدنه تا حدی داغ می‌شود و وقتی مثلا حین این فرایند بازی سنگینی را هم اجرا می‌کنید، طبیعتا گوشی داغ‌تر می‌شود و گرما هم دشمن شماره یک باتری است.

به طور کلی توصیه می‌شود برای افزایش سرعت شارژ، حین شارژ کردن گوشی قابلیت‌هایی مانند وای‌فای، اینترنت موبایل و بلوتوث را غیرفعال کنید. اگرچه با این کار سرعت شارژ تا حدی افزایش پیدا می‌کند، ولی واقعیت این است که چنین افزایشی چندان هم محسوس و قابل توجه نیست.

از نظر بازه‌ی شارژ هم بهتر است شارژ باتری گوشی را بین ۱۵ تا ۸۵ درصد نگه دارید. البته اگر یکی دو بار در ماه هم از این بازه عبور کرد مشکلی ندارد و لازم نیست در این زمینه به شدت حساس باشید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه